HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

28.08.2017 12:55:54 tarihinde eklendi, 480 kez okundu
Astrolog Hakan Kırkoğlu 28 Ağustos - 3 Eylül 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Bu dönemde iş ve çalışma konuları, dikkat ve düzen gerektiren işlere daha fazla odaklanabilirsiniz. Bu arada sağlığınızı ya da hizmete ait konuları gözden geçirebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde kişiliğinizi koyduğunuz bir konuda daha hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz. 29’u civarında uzaklarla ilgili işler, akademik konular, eğitsel uğraşlar için çaba sarfetmek eldeki kaynakları daha iyi kullanmak gerekiyor. Bu dönemde aşkta daha kolay mutlu olabileceğiniz deneyimler var. 2’si sonrasında, iş hayatında gayretler artabilir.

Boğa Burcu
Bu dönemde Başak burcunda ilerleyen Güneş hayatınızın yaratıcı alanlarına daha fazla zaman ayırabileceğinizi anlatıyor. Kendinizi geliştirmek ve mutlu etmek için daha çok neden var. Çocuklarla ilgili uğraşlar da artabilir. Haftanın ilk günlerinde, özellikle 29’u civarında ortaklaşa bir konu, parasal bir alanda daha uğraştırıcı olabilir. Korku ya da endişelere kapılmamalısınız. Hafta ortasında sürüncemede kalan düşünceleri yeniden ele almak gerekiyor. Bu konular evinizi, ailevi konuları, taşınma gibi uğraşları da içerebilir.

İkizler Burcu
Yılın bu döneminde evde ya da ailevi konular üzerinde daha fazla zaman harcayabileceğiniz koşullar var. Bugünlerde evde uğraşlar, trafik ve meşguliyetler artıyor. Eksik kalan şeylerin farkedilmesi de kolay olacak. Dolayısıyla biraz daha düşünceli olmak faydalı olabilir. 29’u civarında eşinize ya evliliğe ait konu üzerinde çaba sarfedebilirsiniz. Ortaklaşa bir iş konusu da gündeme gelebilir. 31’ü sonrasında yeniden görüşmeler, ziyaretler, yazılar, anlaşmalar ve bu alanda değişikliklere de gidebilirsiniz. 2’si civarında kararlı olmak gerekiyor.

Yengeç Burcu
Bu dönemde zihinsel uğraşlar, pratik ve düzenli olma gereği önem kazanmakta. Görüşmeler, yazışmalar, eğitsel uğraşlar içinde hareketlilik ve düzeltmeler söz konusu. Bir imza atıyorsanız, belki bunun ileride yeniden ele alınması söz konusu olabilir. 29’u civarında özellikle sağlık, düzen ve hizmet konularında gayret sarfetmek gerekiyor. Altınızda çalışanlarla daha çok ilgilenmek durumunda olabilirsiniz. 31’inden itibaren işte ve parasal alanda eksikler görülebilir. 2’si civarında da ilişkilerinizde daha özenli olmaya bakmalısınız.

Aslan Burcu
Bu dönemde dikkatinizi iş, para ve harcamalarla ilgili konulara daha fazla verebilirsiniz. İş hayatında harcama yaptığınız bir konuda daha seçici olmakta fayda var. Aynı zamanda daha çok destek arayışında da olabilirsiniz. 29’u civarında riske girebileceğiniz bir konu, kendinizi daha iyi ortaya koymayı gerektiren bir uğraş söz konusu olabilir. 31’i ile birlikte, kişisel görüşlerinizi, görüşmelerinizi ele alabileceğiniz imkanlar yeniden karşınıza çıkabilir. Hafta sonu yaklaşırken, süregelen işlere, sorumluluklara daha fazla zaman ayırmak gerekiyor.

Başak Burcu
Bu dönemde Güneş burcunuzda ilerlerken son üç aydır gündeme gelen konular daha belirgin hale geliyor. Önemli başlangıçlar ve değişik konular söz konusu. Kendi kişiliğinizi daha belirgin şekilde ortaya koyabileceğiniz imkanlar var. Aynı zamanda geri giden Merkür ise düşüncelerinizde yeniden el almanız gereken konular ve ayrıntılar olabileceğini söylemekte. 29’u civarında yerleşiminizi, ev ve ailevi konuları ilgilendiren konular için daha bilinçli bir çaba sarfetmeniz gerekebilir. 2’si civarında ise daha disiplinli davranabilirsiniz.

Terazi Burcu
Bu dönemde belirsizlikler ve sizi farklı yollara saptıran durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hem bitişler hem de başlangıçlar içinde olabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizi yeteri kadar aktaramamak, iletişim problemleri gündeme gelebilir. Kontrol edilmesi zor olan koşullar yaşanabilir. 29’u civarında eğitimde, ulaşımda ve görüşmelerinizde daha fazla çaba ve sorumluluk dikkat çekiyor. 31’i sonrasında iş planlarında hedefleri gözden geçirmek gerekebilir. 2’si civarında ailevi işler ve yerleşime yönelik konular çabalarınız artabilir.

Akrep Burcu
Bu dönemde Başak burcunda ilerleyen Güneş iş hayatınıza, içinde bulunduğunuz gruplara, arkadaşlıklara daha fazla vurgu getirmekte. Beklentilerinizi, iş planlarınızı gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Hedeflerinizde daha esnek olmaya bakın. 29’u civarında özellikle maddi alanda, harcamalar alanında daha fazla çaba ve yapabileceğiniz çok şey var. Destek bulmanız önemli. 31’i sonrasında işle ilgili planlar da gözden geçirilebilir. 2’si civarında ise yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili uğraşlar meşgul edici hale gelebilir.

Yay Burcu
Bu dönemde sorumluluklar, statünüz ve iş hayatınız açısından yapabileceğiniz çok şey var. Daha fazla dikkat çekebilecek bir dönemdesiniz. Ancak belirli fikirler, projeler gözden geçirilmeli. Kararlarınıza son halini vermeden önce düzeltmeler gerekebilir. 29’u civarında kişisel konularda çaba sarfetmek ve ailevi konulara da dikkat etmek gerekebilir. 31’i sonrasında uzaklarla ilgili konuları da gözden geçirebilirsiniz. Hafta sonu yaklaşırken, harcamalarınızda daha özenli olmak ve destek arayışı içinde olmak söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu
Bugünlerde Güneş Başak burcunda ilerlerken yaratıcı keşifler ve kendinizi geliştirebileceğiniz ilişkiler bulabilirsiniz. Yeni insanlar ve yeni şeyler öğrenebileceğiniz imkanlar var. Akademik alanda ya da yayıncılıkla ilgili işlerde de düzeltilmesi söz konusu olan durumlar olabilir. Yolculuklar kararlarınızı etkileyebilir. 29’u civarında elinizde olmayan koşullar yüzünden biraz daha temkinli olmaya, riskli işlere girmemeye bakmalısınız. Hafta sonu yaklaşırken, özellikle 2’si civarında daha girişken ve başarılı davranmak mümkün.

Kova Burcu
Bugünlerde Güneş karşıt burcunuz Başak’ta ilerlerken pek çok değişiklik, farkındalık dikkat çekiyor. Son altı aydır süregelen gelişmelerin bir özetini, sonucunu almaya başlıyorsunuz. Ancak nihai kararlara varmak için oldukça erken. Bu dönemde önemli anlaşmaların olgunlaşması için sabırlı olmalısınız. Gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. 29’u civarında özellikle iş hayatınızı, pozisyonunuzu ilgilendiren bir konu yüzünden gayret sarfetmeniz gerekebilir. Israrcı olmamaya bakmalısınız. 2’si civarında daha akılcı düşünceler geliştirebilirsiniz.

Balık Burcu
Bu dönemde Başak burcunda ilerleyen Güneş zihninizi meşgul konulara, sağlık, düzen gerektiren uğraşlara dikkat çekiyor. Endişelere kapılmamalısınız. Gözden geçirmeniz, düzeltmeniz gereken pek çok durum olabilir. 29’u civarında gruplarla, arkadaşlarla ilgili bir konuda çok çaba sarfedebilir, beklentilerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. 31’i sonrasında anlaşmalar, imza gerektiren işleri yeniden düzenlemeniz gerekebilir. Haftanın ikinci yarısında endişe ya da korku yaratan bir durum var ise, başkalarının düşüncelerini aramalısınız.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS