WhatsApp´a Gece Modu Özelliği Geliyor

02.07.2017 22:23:48 tarihinde eklendi, 486 kez okundu
Birçok insanın ortak hızlı mesajlaşma servisi WhatsApp´a Gece Modu özelliği geldi. Peki Gece Modu özelliği ne gibi yenilikler getiriyor?

Hepimizin gün içerisinde en az bir defa göz geçirdiği uygulama WhatsApp, gün geçtikçe kendini güncellemeye devam ediyor. Genellikle yeni gelen güncellemeler ya tasarım ya da hata onarmak amaçlı olurdu. Ancak, "Gece Modu" özelliği her iki durumu da kapsıyor. Artık yeni güncellemeyle birlikte, WhatsApp'ınızda daha koyu renkler hakim olacak. Teknik olarak hata onarımları, mesaj sorunları da giderilirken, fotoğraflar konusunda da uygulamaya yenilikler yapıldı.

Uygulama üzerinden yaptığınız konuşmalarda görüntü kalitesini arttırmayı hedefleyen WhatsApp, hücresel veri konusunda da performans artışı yaşatmayı planlıyor. Mesajlaşmada, görüntülerde, videolarda daha az internet harcamayı düşünen uygulamanın yeni güncelleme şu an için iOS işletim sistemine sunulmuş durumda. Ayrıca kısa süre içerisinde Android'e de gelmesi bekleniyor.

Bir sohbet uygulaması için kamera arayüzündeki sadelik ve eksiklikler ile geri planda kalan WhatsApp, gece modu özelliği ile düşük ışıktaki fotoğrafların, videoların ve görüntülü konuşmaların kalitesini arttırmayı planlıyor. Ayrıca, bence yeni gelebilecek video filtreleri de WhatsApp için hiç fena olmaz.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS